1. His Civata
  2. Şirket Profili

Şirket Profili

Firmamız 1967 yılında İstanbul Hasköy'de "His İzolatör Demir ve Civata Sanayii - Selahattin Çelikel ve Ortağı" adı altında izolatör demiri, soğuk demir çekme, bağlantı elemanları ve yedek parça imalatı konularında faaliyete başlamıştır.


1980 yılında "His Civata A.Ş." olarak ünvanını değiştirmiş, 2004 yılında ise İstanbul - İkitelli'deki yeni fabrika binasına taşınıp "His Civata ve Makina San. Tic. Ltd. Şti." olarak unvan değişikliği yapmıştır.

Kaliteli üretimin ışığı ile gelişen teknolojiye bağlı olarak, makine parkurunu güçlendirmiş ve bugün, kendine ait İstanbul ve Tekirdağ’da toplam 4350 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.
 
Yüksek Mukavemetli Çelik ve Paslanmaz Bağlantı Elemanları (M12-150 arası cıvata, somun, pul, saplama ), Özel Makina İmalatı, Yedek Parça, Özel Metal İmalatlar, İmalat ve Yapı Çelikleri Satışı faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdir. 
 
Kalitemiz, 1983 yılında almış olduğumuz çeşitli TSE belgeleri ve başarı plaketleri ile kanıtlanmıştır. Bugün de CE, ISO 9001, OHSAS 1800 belgelerine sahiptir.
 
Güçlü ve uzman kadromuz, sürekli yenilenen teknolojimiz, AR-GE çalışmaları ile desteklenen yeni projelerimiz ve kaliteyi amaç değil zorunluluk bilen yönetimimizle yurtiçi ve yurtdışı sektörlere hizmet vermekten gururluyuz.

 

Vizyonumuz
 
Gelişen teknolojik şartlara uyum göstererek yaratıcı yaklaşımlar, uygulanabilir çözümler üretmek ve farklılıklar yaratarak ülkemiz yararına kalıcı üstünlükler sağlamaktır. 
 
 
Misyonumuz
 
Müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap vererek ürünleri en ekonomik şartlarda sürekli ve güvenilir bir kalitede üretmek, pazar paylarını ve rekabet güçlerini arttırmaktır.


YENİ FABRİKAMIZ
 

Ürün çeşitliliği, kapasite arttırmak ve modernizasyon çalışmaları amacıyla 2013 yılında Malkara Organize Sanayi Bölgesinde başlamış olduğumuz 10.000 m2 arsamız üzerine yatırımımız tamamlanmış olup, 3500 m2 kapalı alan içerisinde imalatımıza başlanılmıştır.

İmalatımıza farkındalık katmak amacıyla hammadde depolama alanımız genişletilmiş, ürün çeşitliliğimiz ve kapasitemiz arttırılmıştır. Ürün kapasitemiz yıllık 5000 ton üzerine çıkartılmıştır. Yeni makina yatırımlarımızla beraber kapasitemizin daha da artırılması hedeflenmektedir.