1. His Civata
  2. Kalite

Kalite

Firmamız 1967 yılında İstanbul Hasköy'de "His İzolatör Demir ve Civata Sanayii - Selahattin Çelikel ve Ortağı" adı altında izolatör demiri, soğuk demir çekme, bağlantı elemanları ve yedek parça imalatı konularında faaliyete başlayarak 1980 yılında "HİS CİVATA A.Ş." olarak ünvanını değiştirmiş, 2004 yılında ise İstanbul - İkitelli'deki yeni fabrika binasına taşınıp "His Civata ve Makina San. Tic. Ltd. Şti." olarak bugünkü ünvanını alıp kaliteli üretimin ışığı ile gelişen teknolojiye bağlı olarak üretimine devam etmektedir.

Kalitemiz, 1983 yılından bu yana kullandığımız TSE belgeleri ve başarı plaketleri ile kanıtlanmıştır. 
Güçlü ve uzman kadromuz, sürekli yenilenen teknolojimiz, AR-GE çalışmaları ile desteklenen yeni projelerimiz ve kaliteyi amaç değil zorunluluk bilen yönetimimizle yurtiçi ve yurtdışı sektörlere hizmet vermekten gururluyuz.
Kalite garantisi ve sertifikalar, kalite standartlarının sürekli yükselmesiyle önem kazanmaktadır. Bizler; HİS CİVATA olarak bununla kalmayıp verim gücümüzü ve yüksek kalitemizi artırıp, müşterilerimize iyi hizmet verebilmek için kalite politikamızı yenilemek ve aynı anda durmaksızın geliştirmekteyiz. 

HİS CİVATA birçok kalite sertifikası ile ödüllendirilmiştir ve sürekli üretimini kalite kontrolü altında tutmaktadır.
ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007 ve CE belgelerimizde bunların birer kanıtıdır.

His Cıvata olarak müşteri istekleri doğrultusunda üretilen ürünleri firma ayırt etmeksizin en iyi kalitede üretim yapmaktayız. Üretimlerimizin de kalitesini göstermek adına EN 10204-3.1 sertifikası vermekteyiz.
 

İlkelerimiz;
•    Düşüncelerimizde, davranışlarımızda, faaliyetlerimizde, üretimimizde toplam kalite felsefesiyle yol alarak sürekli gelişmeyi sağlamak,
•    Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yerinde ve zamanında doğru olarak karşılamak,
•    Müşteri memnuniyetini koruyup, geliştirerek; müşteri güvenini kazanmak,
•    Aktif katılım ile gelişmeye açık olmak ve tüm kaynakları en verimli şekilde kullanmak, 
•    Çevreyi korumak ve sosyal dengeyi ön planda tutmak, 
•    Çalışanlarımızın gelişimi için eğitimleri sona ermeyen bir faaliyet olarak sürdürmektedir.